Pragniesz koncertowego szaleństwa w stylu lat 80-tych? Rocker Soul to piątka z Czechowic-Dziedzic, która postanowiła wypełnić lukę i nakarmić rock&rollem ludzi głodnych wrażeń.

Każdy kto przeżył ich koncert na żywo, doskonale pamięta naszego charyzmatycznego wokalistę i wie, że podczas występów odbywa się prawdziwy rockowy spektakl.

Swoją muzyką budzą rockową duszę, nawet w tych, którzy na co dzień nie sięgają po płyty z muzyką gitarową. Dlatego ich misją jest zarażanie rockiem kolejnych pokoleń, co jak widać na koncertach – z powodzeniem realizują i traktują jako swój największy sukces.


Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, jak poradzili sobie na scenie Hard Rock Cafe podczas I edycji Festiwalu Klasyki Rocka 2021:

Rockersi mają już za sobą spory kawałek rockowej kariery, bo zespół gra razem już od 2013 roku, a w tym czasie zagrali ponad 120 koncertów, w 2016 wydali swoją pierwszą płytę “W Mojej Głowie”, a dwa lata później EP “Płomienie”, której możecie posłuchać w ich kanałach na serwisach streamingowych. A czy Paweł z ekipą szykują coś nowego?

Rocker Soul w 2022 zapowiada nową płytę!

Po zwycięstwie w Festiwalu Klasyki Rocka w Rock Radio, chłopaki zabrali się do pracy nad nowym albumem, który planują wydać jeszcze w tym roku. Nagrania zrealizowane zostaną w Akademii Rocka w Warszawie w ramach nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w naszym przeglądzie. Ale to nie wszystko…

Właśnie trwa ich wiosenna trasa koncertowa, podczas której prezentują już premiery utworów z nadchodzącej płyty. Niebawem będziecie mogli ich spotkać także w Warszawie. Więcej informacji już niebawem na naszej stronie: www.rockradio.pl

W oczekiwaniu na kolejne koncerty, sprawdźcie Facebooka Rocker Soul i posłuchajcie ballady Mozaika, która (jak zapowiadają Rockersi), również znajdzie się na nadchodzącym krążku.

Skład zespołu:
Paweł Borkowski – wokal
Michał Nowak – gitara
Beniamin Ćwiklak – instr. klawiszowe
Jakub Kałuża – gitara basowa
Mateusz Rojewicz – perkusja